Powierzchnie biurowe Poznań

Otwarcie własnego interesu wiąże się z dokładnym przemyśleniem. Zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy wynajmu lokalu powinieneś przeanalizować kilka spraw, które pomieszczenie i cała otoczka wokół powinny spełniać. Oto parę istotnych rzeczy:

  • lokalizacja,
  • wygląd pomieszczenia,
  • miejsca parkingowe,
  • monitorowanie obiektu.

Storico Business Park oferuje pod wynajem powierzchnie biurowe w Poznaniu. Budynek z pomieszczeniami posiada doskonałą lokalizację. Z każdej strony Poznania można do niego bezproblemowo dojechać. Pomieszczenia są nowoczesne, przestronne, ładne. Idealnie nadają się do stworzenia z nich biur. Eleganckie biuro z całą pewnością zachęci klientów do skorzystania z Twojej oferty. Kolejna sprawa to parkingi. Parkingi są udostępniane przez Storico. I całe szczęście, gdyż nikt nie lubi, gdy nie może znaleźć miejsca dla swojego auta, bądź znajdzie je daleko od miejsca docelowego i resztę drogi musi odbyć na piechotę. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo sprzętu, który zakupisz do biura, o nic się nie martw. Zarówno meble, urządzenia, jak i dokumenty będą całkowicie bezpieczne, a to za sprawą stałego monitorowania budynku 24h/7 dni w tygodniu. Jeżeli będziesz potrzebował miejsca do magazynowania różnych rzeczy, np. dokumentów lub przedmiotów, które w danym momencie nie potrzebujesz, ale przydadzą się później, magazyn będzie w sam raz. A taki magazyn możesz wynająć od firmy Storico Business Park. Magazyny Storico są oczywiście również nieustannie monitorowane. Chcesz w magazynie przechowywać tajne dane? Nie martw się. Storico zapewni Ci całkowitą poufność, jeżeli chodzi o zawartość Twojego magazynu. Przy budynku znajdują się utwardzone place. Jeżeli będziesz chciał z nich skorzystać w celu rozładowania towaru, taki plac będzie jak znalazł.

Jeśli zainteresowała Cię oferta, możesz bliżej się z nią zapoznać na stronie firmy Storico Business Park. Tam obejrzysz zdjęcia pomieszczeń oferowanych pod wynajem. Skontaktuj się z firmą w celu omówienia szczegółów i podpisania umowy.


Storico sp. z o.o.
Firlika 26
60-692  Poznań
tel. +48 530 751 809

Zobacz także:

Praca w Holandii od zaraz

Praca w Holandii od zaraz

Skorzystaj ze sprawdzonej wypożyczalni samochodów!

Skorzystaj ze sprawdzonej wypożyczalni samochodów!

Jak zorganizować niszczenie dokumentów?

Jak zorganizować niszczenie dokumentów?

Wieloletnie doświadczenie w pełnej księgowości

Wieloletnie doświadczenie w pełnej księgowości

Jak rozwiązywać problemy prawne?

Jak rozwiązywać problemy prawne?