Czynności notarialne Olsztyn

Aby pełnić rolę notariusza, niezbędne jest spełnienie ściśle określonych przez przepisy warunków mających zapewnić niezawodną rzetelność i wiarygodność dokumentów poświadczanych reputacją takiego pracownika: wśród nich znajduje się też oczywiście wyższe wykształcenie prawnicze. Spełniając wszystkie te wymogi, Małgorzata Wosik-Paziewska uruchomiła własną kancelarię notarialną, nastawioną na najwyższą jakość usług, prosty kontakt, możliwość udzielenia informacji w kwestiach związanych z aktami prawnymi i kompetentną poradę w biurze, przez telefon albo też e-mail. Kancelaria ma swoją siedzibę przy ulicy 1 Maja 5A/42, a więc blisko np. Urzędu Miasta – z wjazdem od strony równoległej ulicy Marii Curie-Skłodowskiej.

Dokumenty i akty wielu typów

Biuro Małgorzaty Wosik-Paziewskiej pozwala przeprowadzić wszystkie czynności notarialne w Olsztynie, dla osób potrzebujących załatwić sprawy spadkowe, prowadzących handel nieruchomościami, zakładającymi spółkę i w rozlicznych innych, często znacznie rzadszych sytuacjach, kiedy forma aktu notarialnego jest niezbędna. Typowe dokumenty, które muszą być sporządzone w ten sposób, to na przykład:

  • umowa przeniesienia własności nieruchomości i zobowiązująca do przeniesienia,
  • umowa dotycząca przedłużenia lub przeniesienia wieczystego użytkowania,
  • umowa o podział spadku zawierającego w sobie nieruchomość,
  • umowa spółki akcyjnej, z o.o., komandytowej,
  • oświadczenie darczyńcy mającego przeprowadzić oficjalnie darowiznę,
  • zrzeczenie się i odrzucenie dziedziczenia.

Oprócz aktów notarialnych istnieją też inne rodzaje dokumentów przygotowywane przez notariusza, jak różnorodne poświadczenia, wypisy, wyciągi – wszystko to można załatwić w kancelarii na 1 Maja.


Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska
1 Maja 5A lok. 42
10-117 Olsztyn

Zobacz także:

Dyskryminowanie obcokrajowców w pracy

Dyskryminowanie obcokrajowców w pracy

Adwokat rozwód Łódź

Adwokat rozwód Łódź

Usługi prawne Warszawa

Usługi prawne Warszawa

E-protokół

E-protokół